Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Sigaradan Özgürleşiyorum Albüm Açıklaması

 

Sigaradan Özgürleşiyorum 

 

Uzm. Dr. Başak Bingöl ‘den

“SİGARADAN ÖZGÜRLEŞİYORUM”

2015 yılında Tamamen Sağlıklıyım adli bir kitap yayınlayan Uzm. Dr. Başak Bingöl yeni bir çalışma ile karşımızda…

Kişiye özel tedavi programları oluşturan Bingol,İnsanın fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutu olan bütünsel bir varlık olduğuna inandığını vurguluyarak şöyle diyor:’’. Fiziksel bedende yaptığım tedavilerin yanında zihinsel, duygusal ve ruhsal olmak üzere bütünsel tedaviler yapıyorum. Hastalarıma ‘Neyiniz var?’ diye sorduktan sonra ‘Ne oldu da hastalandınız?’ diye de sorarak hastalıklarının altında yatan nedenleri de araştırıyorum.’’

1974 yılında Ankara’da doğan Uzm. Dr. Başak Bingöl 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Biyokimya Bölümünde uzmanlık eğitimimi tamamlamış.Daha sonra 2012 yılından itibaren doğal tedavilerle ilgilenmeye başlamış. 2012-2015 yı lları arasında Biyorezonans Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde Biyorezonans, Psikokinezyoloji, EFT(Emotional Freedom Technique) eğitimleri, 2014 yılında Yaşar Üniversitesi’nde Yoga ve Meditasyon Eğitimi ve 2015 yılında Gazi Üniversitesi Hastanesi’nden Akupunktur Uygulama Sertifikası alan Bingöl. Halen İzmir Mavişehir’deki muayenehanemde hastalarımı tedavi etmekte.


Koruyucu hekimlikte ve süregen(kronik) hastalıkların tedavisinde, klasik tıpta yapılan tedavilerin yanında tamamlayıcı tıp tanı ve tedavi tekniklerini kullandığını da sözlerine ekleyen Uzm. Dr. Başak Bingöl sözlerine şunları ekliyor:

 “SİGARADAN ÖZGÜRLEŞİYORUM” adlı bu son CD sigara bırakmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır. Sigara bırakma tedavisi yaptığım hastalarıma, sigara bağımlılıklarından kurtulmaları için olumlamalar içeren bu ses kaydımı dinletiyorum.  Sigara bırakmak isteyen veya sigara bırakan kişilerin de 21 gün boyunca bu ses kaydını her gün dinlemeleri bırakmalarına destek olacaktır. Sigaradan özgürleşmeniz ve sağlıkla kalmanız dileklerimle…

 

 

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.