Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Çocuğunuzu Yeni Dostları İle Birlikte "Harika Bir Gün" Bekliyor!

Yeni piyasaya sürülen Sevimli Dostlar / Harika Bir Gün albümü ile okul öncesi çocuklar artık eğlenirken öğrenecek; temel alışkanlıklarını ve eğitimlerini müziklerle pekiştirecek.
Dünya çapında yapılan araştırmalar sonucunda müzik ve dansın çocuklar üzerinde son derece eğlendirici ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayıcı özelliklerinin olduğu kanıtlandı. Bundan hareketle sadece çocuklara özel olarak yaratılan Sevimli Dostlar / Harika Bir Gün albümü, Eylül ayı itibariyle tüm seçkin oyuncak ve müzik marketlerde satışa sunulacak.
2-6 yaş arası çocuklar için özel olarak hazırlanan pozitif, eğlendiren ve eğiten Sevimli Dostlar - Harika Bir Gün albümünde; el yıkama, diş fırçalama, yemek yeme, giyinme, banyo, tuvalet, paylaşma, toplama, uyku gibi konular ele alındı. Çocuklarınızın tüm bu alışkanlıkları eğlenerek ve farkında olmadan öğrenmelerine yardımcı olmak üzere düzenlendi.
Öğretici müzik ve şarkıların yanı sıra; animasyon olarak da hazırlanan albümde yer alan karakterler, çocuklarınızın en yakın arkadaşı olacak. Sevimli Dostlar / Harika Bir Gün albümünün Dvd versiyonunda ise karaoke özelliği de bulunuyor.
Sizler de çocuğunuzun eğlenirken temel alışkanlıklarını edinmesine yardımcı olmak istiyorsanız, Sevimli Dostlar'in ilk albümü Harika Bir Gün'ü kaçırmayın.


....Albüm İçeriği
1.Günaydın De
2.Yıka Yıka
3.Güçlen Geride Kalma
4.Fırçala Sen de
5.Giy Giy Giyinelim
6.Neden Söylemiyorsun
7.Bıcı Bıcı
8.Paylaş Onlar Arkadaş
9.Hopla Topla
10.Yıldızlar Parlıyor
11.Günaydın De ( Enstrumantal )
12.Yıka Yıka ( Enstrumantal )
13.Güçlen Geride Kalma ( Enstrumantal )
14.Fırçala Sen de ( Enstrumantal )
15.Giy Giy Giyinelim ( Enstrumantal )
16.Neden Söylemiyorsun ( Enstrumantal )
17.Bıcı Bıcı ( Ensturmental )
18.Paylaş Onlar Arkadaş ( Enstrumantal )
19.Hopla Topla ( Enstrumantal )
20.Yıldızlar Parlıyor ( Enstrumantal )


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız