0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
12,75 TL
15,0 TL %15
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 28 Temmuz - 02 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Sağlıklı Zayıflamak Albüm Açıklaması


İfade edilememiş her duygu bilinçaltınızda, dökülememiş her damla gözyaşı bedeninizde gram gram yağ olarak depolanır.
Kilonuzu da, metabolizmanızı da belirleyen kaynak bilinçaltınızdır. Bilincinizle bedeninizi yiyecekten mahrum edip geçici olarak kilo "kaybedebilirsiniz"... diyete son verdikten sonra tüm kaybettiğiniz kiloları yeniden "bulmak" üzere.

Ancak bilinçaltınızı doğru programlayarak ve dost görerek yaşamınızda kalıcı değişimler yaratabilirsiniz.
Kasetinizi düzenli dinlediğiniz taktirde ideal kilonuza ulaşmanız doğal, kalıcı, kolay ve sağlıklı olacaktır.

Kasetinizin A yüzünü 21 gün boyunca HER GÜN günde iki kez dinlemeniz önemlidir. Bir gün bile ara verdiğiniz taktirde yeniden 21 günlük süreye başlamanız gerekir.
Nadiren bu dönemde kilo kaybınız olmayabilir hatta bir iki kilo da alabilirsiniz. Bu durum geçicidir ve bilinçaltının yeniden programlanma sürecinin başladığının göstergesidir. Sabırlı olun!

Kasetinizi ne kadar sık dinlerseniz değişiminiz o kadar hızlı olacaktır.
Kasetin A yüzünü araba kullanırken ASLA dinlemeyin.
Kasetin B yüzü bilinçaltına yönelik subliminal mesajlardan oluşuyor. Dalga seslerinin içine "gizlenmiş" olumlu, sağlıklı telkinlerin tümünü bilinçaltınız algılayacaktır. Kasetinizin B yüzünü her zaman her yerde dinleyebilirsiniz. Özellikle meditasyon yaparken günde iki kez fon müziği olarak kullandığınız taktirde etkisi daha da güçlü olacaktır.

Not: Kasetin kopyalanması halinde özel rezonans tonlarının kullanıldığı beynin belirli bölgelerini hedef alan subliminal mesajlar yararsız hale gelecektir.


CD:

Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.