Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması

Romance


 


Dünyanın en ünlü piyanislerinden, klasik müziğin dahi çocuğuLang Lang en güzel ve en romantik piyano eserlerini bir araya getiren “Romance” albümü ile dinleyicilerle buluşuyor!


Genç yaşında edindiği başarılardan ötürü müzik dahisi olarak bilinen ve dünyanın en saygın mekanlarında biletleri günler öncesinden tükenen konserler gerçekleştiren sanatçı, Romance albümü için özenle seçtiği eserler ile geniş bir dinleyici kitlesine yönelik harika bir dinleme deneyimi sunuyor.


Albümde Liszt'ın Liebestraum No. 3 ve Chopin'in "Aeolian Harp" Etude'nin tekrarlanan temposu, doğal olarak Hans Zimmer'in büyüleyici ana soundtrack temasını Gladiator filminden alıyor.


 


Klasik müzikseverlerin arşivinde kesinlikle yer alması gereken


“Lang Lang – Romance”


 


 


TRACKLIST


 


 


 Liebestraum No. 3 in A-Flat Major, S 541 / 3    Orchestral Suite No. 3 in D Major, BWV 1068: III. Air, "On the G String" (Arr. for Piano)Nocturne Op. Posth., KK IVa, No. 16 (20a), in C-Sharp MinorThe Nutcracker No. 14 Pas de deux "Var. II Danse de la Fée Dragée"Études, Op. 25No. 1 in A-Flat MajorGladiator Rhapsody (From "Gladiator")Jesus, Joy of Man's Desiring Chorale from Cantata BWV 147The Seasons, Op. 37aVI. June: BarcarolleÉtudes, Op. 25No. 5 in E MinorAve Maria, S. 558Etude, Op. 10 No. 3 (Transcribed Version in A Major)    Romance "O pourquoi donc" in E Minor, S. 169Piano Sonata No. 3 in C Major, Op. 2II. AdagioAndante spianato and Grande Polonaise, Op. 22Andante spianatoPoldark's PreludeConsolation No. 3 in D-Flat Major, S. 172The Seasons, Op. 37aI. January: At the Fireside 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.