Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması

Müziğin Dev İsimleri Bu Albümde! Ritmin Ustaları Geri Dönüyor!

 

Yaptıkları projelerle müzik dünyasına ritimde yenilik getiren Harem, bir yenilikle daha karşımıza çıkıyor! Müziğin dev isimleri Poll Production etiketli bu albümde buluşuyor!

İbrahim Tatlıses, Volkan Konak, Hande Yener, Serdar Ortaç, Fatih Boğalar ft. Ahmed Binali gibi müziğin önemli isimlerinin yer aldığı albüm, dinleyicilere müthiş bir doğu-batı sentezi sunuyor.

Türk Müziğinin zirvesinde yer alan isimlerin yorumladıkları eserler, Harem’in muhteşem darbuka kompozisyonları ile buluşunca, ortaya eşsiz bir proje çıktı.

 

Müzikte Yeni Bir Dönem Başlıyor! Harem ‘Rhythm Of Anatolia’

 

2000 yılından bu yana insanlara darbukayı sevdiren Yaşar Akpençe liderliğindeki grup, Doğan Akpençe, Bülent Altınbaş, Ercüment İpin, Mesut Şavlı ve Ahmet İzgi gibi 6 perküsyon dahisinden oluşuyor.

Harem’in albümünde 9 şarkının bestesi ritim ustası ve aynı zamanda grup kurucusu Yaşar Akpençe imzası taşırken; aranjelerde Doğan Akpençe’nin imzasını görüyoruz. İbrahim Tatlıses, Volkan Konak, Hande Yener, Serdar Ortaç ve Fatih Boğalar ft. Ahmed Binali gibi ünlü isimlerin seslendirdiği şarkıların aranjeleri ise başarılı müzisyen Ceyhun Çelikten imzası taşıyor.

Şimdiye kadar albüm çalışmaları ile Japonya’dan Amerika’ya kadar müzik vitrinlerini süsleyen grup, 12 parçadan oluşan ‘Rhythm of Anatolia’ albümleri ile 19 Ocak’ta müzikseverlerle buluşuyor.

 

Parça Listesi

1. Te Ma Etmaje – Fatih Boğalar ft. Ahmed Binali

2. Aleni Aleni – Volkan Konak

3. Kop Gel Günahlarından – İbrahim Tatlıses

4. İki Deli – Hande Yener ft. Serdar Ortaç

5. Raks-ı Şahane

6. Raks-ı Dream

7. Raks-ı Topkapı Orient

8. Raks-ı Latinas

9. Raks-ı Anatolia

10. Raks-ı Belly

11. Raks-ı Pole

12. Raks-ı Meşk

13. Raks-ı Roman

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız