Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Müzik dünyasının prestijli müzik dergisi Rolling Stones tarafından; 'mekanize ve organik modern popun yaratıcıları' olarak tanımlanan Sacramento'lu eğlenceli grup Cake, 5. albümleri 'Pressure Chief'in kayıtlarını tamamladı. Muhteşem vokal harmonileri, trompet, davul, bas ve çeşitli perküsyonlarla birleştiren Cake, yarattıkları ilginç sound ile kısa sürede herkes tarafından sevildi. Tuborg Modern Rock festivali kapsamında yaklaşık 2 yıl önce ülkemizde de canlı olarak izleme şansını bulduğumuz grubun 11 muhteşem yeni şarkısını içeren yeni albümü , 'Pressure Chief' adını taşıyor ve albümün tanıtım sponsorluğunu Radyo Odtü üstleniyor.

1992 yılında tohumları atılan Cake, Capricorn Records adına kaydettikleri ilk albümlerini bundan 10 yıl önce yayınladı ve albüm o yıl post alternatif rock dünyasına bomba gibi düştü. Bu albüm sonrası müzik dünyasına; 'I Will Survive', 'Never There', 'Perhaps, Perhaps, Perhaps', 'The Distance', 'Short Skirt/Long Jacket' gibi ölümsüz parçalar kazandıran, ayrıca yeniden yorumladıkları ölümsüz klasikleri de yeni nesile yeniden hatırlatmayı başardı.

Rock, hip-hop, funk ve country karışımı müzikleriyle, renkli bir bando tadındaki Cake, yeni albümlerinin açılışını 'Wheels' isimli şarkı ile yapıyor.Elektronik altyapısı ile dikkati çeken enerjik şarkı 'The Phone' ve folk ritimli 'The End of the Movie'nin öne çıktığı yeni Cake albümü 'Pressure Chief' yine dinleyenlerini eğlenceli bir yolculuğa çıkarmayı başarıyor.'Comfort Eagle' albümleri sonrasında 'Unlimited Sunshine' adıyla uzun bir turneye çıkan Cake, ' The Flaming Lips', 'Modest Mouse' 'De La Soul' gibi önemli isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Cake, yeni albümleri sonrasında tüm sonbahar ve kışı da turnelerle geçirecek.


Albüm İçeriği
1.Wheels
2.No Phone
3.Take It All Away
4.Dime
5.Carbon Monoxide
6.The Guitar Man
7.Waiting
8.She'll Hang the Baskets
9.End of the Movie
10.Palm of Your Hand
11.Tougher Than It Is

CD:

Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız