Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Pieces Albüm Açıklaması


Albümde yer alan parçaların herbiri kendi hikayesini anlatan ama hikayeler birleştiğinde sanatçıyı özetleyen bir resim. İşte "Pieces" yani "Parçalar" albümün çıkış noktası tam olarak da bu.
Herbiri birbirinden ayrı hikayelerin, farklı kültürlerden dokunuşların yalın ve güzel bir şekilde bir araya geldiği bir bütün.
Uraz Kıvaner albümde yer alan ilk parçayı; SONG FOR T.Ö (TUNA ÖTENEL)
Müthiş bir müzisyen hem de müthiş bir insan olan en büyük ilham kaynağı olan Tuna Ötenel için yazdı. Bu parça, O'nu düşündüğü zaman gözünün önüne gelen Tuna Abi'yi anlatır. Kayıtlarda tüm ekip çok gergindi çünkü Tuna Abi birçok müzisyen için çok değerli bir insandı ve O'nu gözlerini kapamış tam anlamıyla kendini kaptırmış bir biçimde kendilerini dinlerken hayal ediyorlardı...
Bestesi ve düzenlemeleri Uraz Kıvaner'e ait 6 enstrumantal parça ve bunlara ek olarak 2 Amerikan Jazz standartından( I FALL IN LOVE TOO EASILY - BODY AND SOUL ) oluşan albümün projelendirilmesinde ve kayıt aşamasında Uraz Kıvaner dışında; Engin Recepoğulları, Ozan Musluoğlu, Ferit Odman, İsmail Altunsaray gibi Jazz dünyasının bir çok önemli isim bir araya geldi.
Albümün kayıtları İstanbul Babajim stüdyolarında gerçekleşti. Bunun yanısıra albümün Fotoğraf çekimleri Tunç Süerdaş'a, kartonet tasarımını ise Elif Seven'e ait.


Albüm İçeriği
1.Song For T.Ö
2.Respect Loneliness
3.Escape
4.Body and Soul
5.Deep Thoughts
6.I Fall In Love Too Easily
7.Resurrection
8.Anadolu Ballad


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.