Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Çağdaş caz ve elektronik müziğin ülkemizdeki temsilcilerinden besteci / enstrümentalist İlhan Erşahin'in dünya çapında ses getiren projesi Wax Poetic, yepyeni albümü "On A Ride" ile sizlerle!
Grubun adıyla aynı ismi taşıyan ilk albümlerini 2000 yılında yayınlayan Wax Poetic, bu albümde Norah Jones ile çalışmıştı. 2003 senesinde Wax Poetic, vokallerinde Norah Jones, U-Roy, N'Dea Davenport ve Saul Williams gibi önemli sanatçıların yer aldığı Nublu Session'ı yayınladı. Sonrasında her biri ismini veren şehirlerin lokal özellerini yansıtan "Wax Poetic Copenhagen", "Wax Poetic Istanbul" and "Wax Poetic Brasil" üçleme albümünü yayınlayan Wax Poetic, "On A Ride" albümünde yepyeni bir coğrafyaya açılıyor.
İlhan Erşahin'in uzun süre birlikte çalıştığı İsveçli Klas Wikberg'in prodüksiyonunu istlendiği "On A Ride", klasik Amerikana ruhu ve coğrafyasından öğeler barındırırken, yepyeni bir açılımla acid-jazz, groove, trip-hop ve drum'n bass gibi modern ritimleri elektronik bir altyapıda bir araya getiriyor.


Albüm İçeriği
1.No Escape Feat. Sissy Clemens
2.Good And Evil Feat. Gabriel Gordon
3.Tonight Feat. Sissy Clemens
4.Faal Away Feat. Norah Jones
5.Beautiful Feat. Natalie Walker
6.East Side Feat. Gabriel Gordon
7.Time Moves On Feat. Jovanotti
8.Warm Night Feat. Natalie Walker
9.Solitude Feat. Gabriel Gordon
10.On A Ride Feat. Sissy Clemens


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız