0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
10,4 TL
13,0 TL %20
Standart Teslimat : 23 Ekim - 27 Ekim
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Okyanus Nefesi Delphinus Bilgeligiyle Platin Enerji CDleri Albüm Açıklaması

“Platin Enerji’siyle yaptığınız çalışmalar auranıza nüfuz ederek anında sizi olumlu şekilde etkilemeye başlar. Platin ışık sistemini tıpkı diğer enerji sistemleriniz gibi kolaylıkla hem kendiniz, hem de etrafınızdaki tüm canlılar için kullanabilir; duygusal, fiziksel ve ruhsal olarak dengelenebilirsiniz. ‘Platin Enerji’, nefes ya da başka arınma çalışmaları ve meditasyonların haricinde günlük hayatınızın her anında uygulayabileceğiniz bir sistemdir. Endişe duyduğunuzda sakinleşmek, stresli anlarında gevşemek, hatta uyumadan önce rahatlamak ve güven duymak için de bu enerjiyi kullanabilirsiniz.“

Delphinus Bilgeliği.

 

Delphinus Bilgeliği'yle Platin Enerji Cd’leri:

“Ruhsal ve bedensel olarak dengede” ve her anlamda daha kaliteli yaşamak için siz de Platin Enerji’nin sınırsız desteğinden ve şifa kaynağından yararlanabilirsiniz.

‘Platin Enerji’yi günlük yaşantımızda kendi başınıza kullanabilmeniz için yapacağınız tüm çalışmaları, Delphinus Bilgeliği’yle Platin Enerji CD’leri adı altında, aşağıdaki başlıklarda topladık:

•Ağaç Dansı: Ağaç elementini merkez alanarak diğer elementlerin de nefesleriyle fiziksel, zihinsel

ve duygusal arınma sağlamak için;

•5 Element Nefesi: Tüm elementlerin nefesleriyle fiziksel, zihinsel ve duygusal arınma sağlamak için;

•Uyumlanma: Platin Enerji’yle olan bağınızı başlatmak ve istediğiniz zaman ‘Platin Enerji’nin gücünden faydalanabilmek için;

•Dengeleme: Travmatik bir olay yaşadıysanız, duygusal anlamda kendinizi yaşamdan kopmuş hissediyorsanız yeniden dengelenebilmek için;

•Bağ Koparma: Geçmişten gelen eski bağlarınızı kopartarak özgürleşmek için;

•Okyanus Nefesi: Mavi  platin ışığı kullanarak okyanus nefesleriyle yunusların eşliğinde arındırma sağlamak için;

•Okyanus Uykusu: Uyku düzensizliği ve bozuklukları için;

•4 Kuvarz Meditasyonu: Yaşadığınız her türlü acı deneyimlerin ruhunuzda ve bedeninizde yarattığı rahatsızlıklarınızın iyileşmesine katkı sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Bu cd’lerin yanı sıra, sağlık, sevgi, affetmek, huzur ve güven, kendin olmak, bolluk ve bereket konularında olumlamalar eşliğinde nefes egzersizleri çalışmak için delphınus bilgeliği’yle nefes çalışma cd’lerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.