Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Genç yaşına rağmen Türk Caz Müziği'nin en beğenilen isimleri arasında gösterilen Elif Çağlar, ilk solo albümü M-U-S-I-C ile müzikseverlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Soul'dan bossa'ya, folk'tan, pop'a, rock'tan reggae'ye, drum'n'bass'tan swing'e geçişler yapan, yeni, kıpır kıpır ve eğlenceli şarkılardan oluşan albümün tüm söz ve müzikleri Elif Çağlar'a ait.
1980 doğumlu Elif Çağlar, Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü'nde Caz Kompozisyonu okuduktan sonra New York'a giderek, Queens College bünyesindeki "The Aaron Copland School of Music"te Caz Performansı üzerine master yaptı. Bu caz birikimiyle, yıllardır dinlediği her tür müziği kaynaştırarak ciddi bir emek ve yaratıcılıkla hazırladığı şarkılarını M-U-S-I-C albümünde toplayan Elif Çağlar, kaliteli, yeni ve özgün tavrıyla Türkiye'de ilk kez yapılan bir çalışmanın altına imzasını atıyor.
Elif Çağlar birçok genç ve yetenekli müzisyenle çalışmış. Albümde, Serkan Yılmaz (piyano), Ozan Musluoğlu (kontrbas) ve Onur Alatan'ın (davul) enstrümanlarıyla eşlik ettiği şarkıların yanı sıra, Elif Çağlar'ın The Curly Trio'da birlikte çalıştığı Cem Tuncer ve Kerem Türkaydın'la beraber "iki gitar, bir vokal" olarak kaydettiği bir şarkı da bulunuyor.


Albüm İçeriği
1.M-U-S-İ-C
2.Everyone's Error
3.Circus Love
4.Jamaica (Feat: Bilal Karaman)
5.Say Where You're At
6.Don't Cry For Me
7.Home
8.Just Because
9.Should I Trust You? (Feat: Ferhat Öz)
10.Everybody is an Artist in New York (Feat: İmer Demirer)
11.Universal Love (Feat: The Curly Trio)


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız