Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Mahzendeki Şarkılar Albüm Açıklaması

Müslüm Gürses - Mahzendeki Şarkılar Plak


 


Parça Listesi:


 Mahzendeki Şarkılar Albümü; Müslüm Gürses’in sesinden ve bugüne kadar duyulmamış eserlerden oluşmaktadır. 90’ların sonunda kayıtları yapılan bu şarkılar, o yıllarda Müslüm Gürses’in eskiden okuduğu bir çok albümün yeni albüm olarak piyasaya çıkarılması üzerine, Elenor Plak arşivinde saklanmış ve piyasaya çıkartılmamıştır.

Bu yeni albümü çıkartmaya karar verdiğimizde; albüm kapak resminde Müslüm Gürses’in eski fotoğraflarını kullanmak istemedik. Ve farklı yaşlardaki hallerini tasarımcılarımıza suluboya olarak resmettirdik. Kapağındaki resmi, son zamanlarına en yakın döneminden seçtik. Müziğiyle, görseliyle sanatsal bir albüm hazırladığımıza inanıyoruz.

Elenor Plak ve Müslüm Gürses 1981 yılında ilk albümü “Yaranamadım” yayını ile çalışmaya başlamış, bu birliktelikte otuzu aşkın albüm yapılmıştır.

MÜSLÜM GÜRSES – MAHZENDEKİ ŞARKILAR albümü KralTV, KralFM ve FIZY tarafından desteklenmektedir. Albümün açılış şarkısı “DARGINIM”a Müslüm Gürses’in heryerde göremeyeceğiniz görüntüleri kullanılarak klip hazılanmıştır.

Bunca yıldır arşivimizde bekleyen bu yepyeni şarkılarla Müslüm Gürses “Mahzendeki Şarkılar” albümü şimdi plak formatında SONY Music ve Elenor Plak İşbirlikteliği ve Sony Music etiketiyle tüm müzik marketlerde!


 


A Yüzü:1. Dargınım


2. Güzeldi Yaşamak


3. Söyleyemedim


4. Ben Razıyım


5. Boşu Boşuna

B Yüzü:1. Ayrılık İsteme Benden


2. O Beni Sevsin


3. Lafı Mı Olur


4. Bir Sen Varsın


5. Sevdalım


 


 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.