0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
16,06 TL
16,9 TL %5
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 06 - 08 Nisan
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Albüm Açıklaması


Yunan müziğinde önemli yeri olan iki ustadan on dört yeni şarkı. AJS Music etiketi ile müzik severlerle buluşuyor.
Muhteşem bir orkestra ile Tsiamoulis müzikal bir manzara yaratıyor. Şarkılar tek boyutlu değil derinlemesine genişliyor. Tsiamoulis'in muhteşem müzik bilgisi, geleneksel Yunan halk müziğiyle olan ilişkisi ona müziğini ney, klarnet, lir, ud ve kanunla bezeme yeteneği veriyor.
Vokallerin arkasında müziğe hayat veren bir grup muhteşem müzisyen bulunmakta. Vavatsikas, Pappos, Sinopoulos, Sidirokastritis ve Karypis gibi eşsiz Yunan müzisyenler, İstanbul'dan Erkan Oğur, Ercan Irmak ve Halil Karaduman gibi büyük misafirlerle buluşuyorlar ve izlerini Yunan müziğine bırakacak on dört şarkı yaratıyorlar.
... Gerçeğin ve ruhun şarkıları.Tsiamoulis'in müzikleri ile, Kalimeri hem söylüyor ve aynı zamanda ikisi de bazı şarkı sözlerini birlikte yazıyorlar. Albümü dinlemek için birliktelik anahtar kelime. Bu iki yaratıcı kişiliğin birlikteliği diğer katılımcıları da kapsıyor.
Ana tema aşk. Tek, muhteşem ve ebedi tema. " İnsanların ve meleklerin kalplerinin birlikte olduğu yerde, seslerde bir araya gelir". ,
Nasıl ki kelebeğin o kadar kısa ömrüne bir hayat sığıyorsa ,Bir çağa sığan bütün güzellikler o şekilde sığar. Ama önemli olan kanatları açabilmek.
Kalimeri dünyaya ait, olgun, sade, dinamik, ama aynı zamanda hassas ve tamamen sıcak. Öyle bir ses ki tüm boşluğu, içini ve çevresini doldurabilecek gibi.
Kendini bulan bir ses, kökleri zemine uzanan ve açılan.Yunan müziğinin eşsiz bir başka sesi Manolıs Lidakis de onunla beraber. Sonuç mükemmel. "Ölüm ve aşk bir arada" çünkü "bu hayatın sonunda" en güzel oluşum da bu.


Albüm İçeriği
1.. Loves That Never Blossomed
2.Our First Kiss
3.My Body Is a Catboat
4.Every Time That I Sing
5.As If I Dreamt It
6.Just Tum Around
7.It Look You So Long To Come
8.Not İn Vain
9.Even If Love Is A Lie
10.The Poachers
11.The Spell Of Love
12.Helazi
13.Here's The World
14.A Song In The Rain


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız