0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
Köprüler-Enstümental ve Köprüler-İki Dünya’dan sonra Köprüler-Beyaz Perde de müzik marketlerde yerini alıyor. Düzenlemeleri ve müzik direktörlüğü Gürol Ağırbaş tara ... Tamamını gör
16,12 TL
19,9 TL %19
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Albüm Açıklaması


Köprüler-Enstümental ve Köprüler-İki Dünya’dan sonra Köprüler-Beyaz Perde de müzik marketlerde yerini alıyor. Düzenlemeleri ve müzik direktörlüğü Gürol Ağırbaş tarafından yapılan albüm sinema tarihinin unutulmaz şarkılarını Türk ve doğu enstrümanlarıyla yorumluyor.

Ayrıca Jehan Barbur, Kubat ve Kibariye de albüme sesleriyle katkıda bulunarak yeni bir soluk getiriyorlar. Aşık Veysel ve Hafız Burhan’ın ölümsüz seslerinin “sampler” olarak kullanılması ise batıyla doğunun buluşmasına tarihsel bir boyut katıyor.

Albümde 12 unutulmaz filmin 12 unutulmaz şarkısı yer alıyor. Usta müzisyenlerin enstrümanlarıyla şarkılara getirdikleri yorumlar yıllardır batı gözlüğünden seyredip haz duyduğumuz melodileri bu kez de bize özgü müzikal tadlarla birleştiriyor. Gürol Ağırbaş uzun ve titiz bir çalışma sonucunda gerçekleşen bu albümde müzisyen, düzenlemeci ve direktör olarak yer aldı.


Albüm İçeriği
1.Eternity And a Day - (Sonsuzluk Ve Bir Gün)
2.Pulp Fiction - (Ucuz Roman)
3.Scent Of a Woman - (Kadın Kokusu)
4.The Last Of The Mohicans - (Son Mohikan)
5.A Throw Of Dice - (Sessiz Film)
6.Zorba The Greek - (Zorba)
7.J'y Suis Jamais Alle - (Amelie)
8.Conquest Of Paradise 1492 - (Cennetin Keşfi)
9.Children Of Sanchez - (Sanchezin Çocukları)
10.Arizona Dream - (Arizona Rüyası)
11.Chariots Of Fire - (Ateş Arabaları)
12.The Godfather - (Baba)


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız