35,0 TL
Standart Teslimat : 12 Ağustos - 15 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İzzeddin Hümayi Beyin Çocuk Şarkıları Albüm Açıklaması

 

NUN Müzik Topluluğu’nun seslendirdiği İzzeddin Hümâyi Bey’in çocuk şarkıları bir sosyal sorumluluk projesine dönüştü. Müzik severler İzzeddin Hümâyi Bey’in Çocuk Şarkıları kitap ve cdsini satın alarak Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Sarıkum İlkokuluna ve Anadolu’nun farklı bölgelerindeki okullara müzik sınıfı oluşturulmasına katkıda bulanacaklar. 

Osmanlı’nın son döneminde yetişmiş ve Cumhuriyetin ilk yıllarında da müzik ve devlet adamlığını sürdürmüş İzzeddin Hümâyi Bey’in çocuk şarkıları uzun yılların ardından ilk kez müzik severler ile buluştu. Albümde İzzeddin Hümâyi Bey’in bestelediği 16 çocuk şarkısını seslendiren NUN İlkokulu öğrencilerinden oluşan NUN Müzik Topluluğu, unutulmuş çocuk şarkılarını yaşıtlarıyla paylaşıyor. Müzik severler kitapta,  birbirinden güzel şarkıların yanı sıra eserlerin güftelerine ve notalarına ulaşma imkânı bulacaklar.

Kitap ve cd satışından gelecek gelirle Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Sarıkum İlkokuluna ve Anadolu’nun farklı bölgelerindeki okullara müzik sınıfı oluşturulacak.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.