Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


"Issız"ın içe işleyen dingin atmosferinde, sanatçının şimdiye kadarki müzik yolculuğundan süzdüğü farklı ses renkleri ile, müzisyen dostlarının usta işi doğaçlamaları ve performansları, 2008 Ekim ayında Aladağlar’da kaybettiğimiz değerli müzik adamı Tanju Duru’nun “Duru” müzikal birikimiyle buluşuyor.

Düzenlemeleri Tanju Duru’ya ait olan "Issız"da, Sumru Ağıryürüyen’in kendi söz ve bestelerinin yanı sıra, Murathan Mungan, Meltem Ahıska ve Mehmet Güreli’nin sözleri ve yine Tanju Duru, Ayşe Tütüncü, Serdar Ateşer, Özgür Salıcı ve Bülent Somay’ın besteleri yer alıyor.

Sanatçının, arkadaşı Tanju Duru’ya adadığı "Issız"ın dikkat çekici müzisyen kadrosu, Erkan Oğur, Yurdal Tokcan, Akın Eldes, Ayşe Tütüncü, İlkin Deniz, Turgut Alp Bekoğlu, Cem Aksel, Yahya Dai, Ercan Irmak, Yinon Muallem, Özgür Salıcı, Tolga Yenilmez, Patrick Chartol, Serdar Gönenç’ten oluşuyor.


Albüm İçeriği
1.Beyaz Gece
2.Gecesefası
3.Güz Defteri
4.Issız
5.Sappho ile Konuşma
6.Öyle Açtım Ki
7.Terk Edilmiş Kent
8.Toprak
9.Tanju?nun Sesi


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

26.03.2009

Issız...

Saf huzur bu olsa gerek...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız