196,8 TL
Standart Teslimat : 24 Mayıs - 27 Mayıs
Bu üründe kargo bedava!

Hazineler İçindesin Albüm Açıklaması

 

Lara Di Lara’nın iki yıl aradan sonra dinleyiciyle buluşan ikinci stüdyo albümü “Hazineler İçindesin” şimdi de plak formatıyla müzikseverlere sunuluyor.


 


Sony Musicetiketiyle yayınlanan albümün plak formatında 15 şarkı yer alıyor. Prodüktörlüğünü kendi üstlendiği bu albümde Lara Di Lara’ya, co-prodüktör olarak Burak Irmak eşlik ediyor.


Müziğini “Gözümden, içimden, kafamdan, sesimden; toprak, hava ve suda olan bitenler hakkında” diyerek tanımlayan Lara Di Lara, yumuşak vokali ve dinleyeni başka sulara taşıyan yorumuyla dikkatleri üzerine çekiyor.


 


Söz ve müziklerde Lara Di Laraimzasını gördüğümüz albümde, Melih Cevdet Anday’ın “Çok Güzel Şey”şiirini besteleyen sanatçı, albüme adını veren “Hazineler İçindesin”de de yine değerli yazar Melih Cevdet Anday’dan esinlendi. “İyiyim Ama Değilim” ve “Giderken” parçalarında Norveçli trompetçi Gunnar Halle, “Buluşmuşuz Aslında”da Selim Saraçoğluve “Bencil”de neyzen Ercan Irmak’ı gördüğümüz albümde, Ertuğrul Güney, Berke Can Özcan, Feryin Kaya, Alican İpek gibi değerli müzisyenler yer alıyor. 


 


Parça Listesi:


 


1. İYİYİM AMA DEĞİLİM 


 


2. RÜZGAR 


 


3. GÜN DOĞUMUNA


 


4. AŞIK 


 


5. SIRADAN DEDİĞİN 


 


6. BİR GARİP HAL 


 


7. BULUŞMUŞUZ ASLINDA 


 


B Yüzü:


 


1. KİMİZ 


 


2. KALBİN İÇİ 


 


3. DENİZİN KRALLARI


 


4. KİMİZ


 


5. GİDERKEN


 


6. HAYVANLAR ALEMİ


 


7. ÇOK GÜZEL ŞEY


 


8. HAZİNELER İÇİNDESİN


 


 


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.