Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Albüm toplam 15 şarkıdan oluşuyor. Bunlardan iki tanesi enstrumantal, Gülbeyaz Dizisinin müziklerinden olan "Gülbeyaz" ve "Uy aha" . Sanatçı ayrıca Şevval Sam ile "Ben seni sevduğumi" ve "Gelevera Deresi" isimli iki şarkıda düet yapmış. "Ben seni sevduğumi" adlı şarkı Kazmı Koyuncu'nun Gülbeyaz Dizisinde yorumladığı şekilde de albümde yer alıyor.

Albüm tam bir halkların kardeşliği teması içeriyor. Lazca, Megrelce, Hemşince, Gürcüce ve Türkçe şarkılardan oluşan güzel bir mozaik.


Albüm İçeriği
1.Gülbeyaz
2.Ben Seni Sevduğumi
3.Narino
4.Ella Ella
5.Tsira
6.Uy Aha
7.Gelevera Deresi
8.Potpori - Horonlar
9.Asiye
10.Fadime
11.Denizde K'arati Var Tv mix
12.Hayde
13.Selimina
14.Mohevis Kalo
15.Ben Seni Sevduğumi -Tv Mix

CD:

Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%98,3
%1,7
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

30.07.2008

Müthiş

Maalesef çok erken kaybettiğimiz sanatçının bu çalışması müthiş. Şiddetle tavsiye ederim.

19.12.2006

Kazım Koyuncu Hayde

Bir gün arkadaşlarımla bir yerlere giderken arkadaşımın arabasında keşfettim Kazım Koyuncu´yu o zamandan beri hayrandım kendisine. O zamana kadar Karadeniz müziklerine ilgisi dahi olmayan ben Kazım Koyuncu´nun  Hayde albümünü dinledikten sonra hergün Karadeniz türkülerini dinler olmuştum. Hani her ölüm erken ölümdür ya Kazım Koyuncu ölümüyle beni şoka uğratan ikinci kişiydi. Mekanın cennet olsun Kazım Koyuncu.

30.06.2005

Viya

İçimizi acıtan o güzel sesinle, böylesine  eşsiz ezgiler bıraktığın için teşekkür ederim. Kazım uşağum,  ben seni sevdiğumi dünyalara bildurdum... Allahın rahmeti üzerine olsun. Toprağın bol, ruhun şad olsun. Sen unutulacak uşak değilsun, ileri ki nesillerde tanuyacak seni. Bana sevdirduğun gibi onlara da Karadeniz müziğini sevduresun. İlerde çocuğum olursa ona seni anlatacağum, kasetlerindeki o güzel ezgileri, güzel, duygulu sesini dinleteceğum.

Seni unutmayacağum uşağım... Sen unutulacak adam değilsun...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız