Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Kanun sazının günümüzdeki en önemli icracısı olarak kabul edilen GÖKSEL BAKTAGİR bugüne kadar bestelediği yaklaşık 150 eser ve piyasaya sunduğu 14 albümle Klasik Türk Müziği tarihindeki yerini şimdiden aldı.

Bu 14 albümden en beğenilenleri şimdi Akustik Müzik tarafından 5 cd lik bir set çalışmasında toplandı.

Sanatçının dünya müziği kategorisinde yapmış olduğu ve bir çok dinleyici tarafından en iyi dünya müziği albümleri arasında anılan ve Türkiye yazarlar birliği tarafından ödüle layık görülen DOĞU RÜZGARI-1 ve DOĞU RÜZGARI-2 isimli iki albüm de bu set çalışmasında bulunuyor.

5 cd’lik set çalışmasında bulunan diğer iki albüm özellikle bir çok televizyon ve radyo programlarında fon müziği olarak hala karşılaştığımız ve kimi yazarlar tarafından “istiklal caddesinin eşsiz müziği” olarak nitelendirilen HAYAL GİBİ-1 ve HAYAL GİBİ-2 isimli albümler bulunuyor.

Set çalışmasındaki son albüm ise sanatçının Klasik Türk Müziği formatı çerçevesinde oluşturduğu deneysel çalışmalardan oluşan HÜZÜN (Sezgiyle Seslenişler) albümü bulunuyor.Disk Sayısı: 5

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız