Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dreamara Life Albüm Açıklaması

 

Dreamara elektronik müzikte (new age) yoluna, çizgisini değiştirmeden devam ediyor…

Dreamara’nın 3.albümü ‘’life’’ albümü yaşamı konu alan bir müzikal tadında.

Viyana'da çeşitli müzik projelerinde vokalist ve gitarist olarak yer alan ara polat,  life' ismindeki enstrümantal yapıtı ile yeniden müzik marketlerde.

Avusturya'da resim ve sanat eğitimi gören ara polat'a göre modern hayatın insana kattığı tüm değerler, mikrodan makroya doğru uzaysal açılım yapmaktadır. Bu sırada yaşanan tüm süreç, duygusal sonsuzluğun varlığını hissetmemizi sağlıyor.

Avrupa'nın birçok kentinde dikkatle takip edilen sanatçı new age müzik türündeki 3. Çalışmasında bu kez yaşamı konu ediyor.kendi türünde ülkenizde tek olan dreamara lıfe adını verdiği bu çalışmasında entrümantal müziğe yeni bir boyut kazandırmaya devam ediyor.

Fotograf ve resim -kolaj çalışmalarındaki başarısını müzik alanına taşıyan sanatçı: ’’Bu yola inanarak çıktım. 3 çalışmam life bunun bir kanıtıdır’’diyor..

 

Parça Listesi

 

1. Orient Wind

2. Megomania

3. Art Of Art

4. Trim

5. If

6. Five Elements

7. Save The Planets.

8. The Song For Pictures

9. No Way Out

10. The Black Hole

11. Life

12. Time To Go

13. Peace

14. Mutation

15. The End Of The City

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.