Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Cahille Sohbeti Kestim Albüm Açıklaması

 

Ceylan Ertem, çoğu türkü yorumlarından oluşan yeni albümünde; sevginin, kardeşliğin, inancın, direncin, tutkunun sesini yükseltiyor. Türkü yorumları dışında bir Ahmet Kaya, iki de Fikret Kızılıok şarkısı yorumlayan şarkıcıya, çok özel başka şarkıcı dostları da eşlik ediyorlar. Can Güngör ve Gökhan Türkmen ile Kızılok şarkılarında düetler gerçekleştiren Ertem'in albümünde Yusuf Taşkın ve Coşkun Karademir'in de seslerini duyacağız.

Hasan Saltık ve Bülent Forta yani Kalan Müzik ve Ada Müzik’in ortak yapımı olan albümde Ertem, memleketin çok değerli aranjörlerinden Cenk Erdoğan, Can Güngör ve Çağrı Sertel ile çalıştı.

Birbirinden yetenekli müzisyenlerin katkısının bulunduğu Ceylan Ertem’in 7. stüdyo albümünde 12 adet yeniden yorum bulunuyor.

Albüm fotoğrafları için Aylin Güngör'ün analog film kameralarının önüne geçen Ceylan Ertem'e kapakta, Ertem'in mahallesinde beslediği sokak köpeği eşlik ediyor.

 

Parça Listesi

1.Al Fadimem

2.Gönül - Feat Gökhan Türkmen

3.Dargın Mahkum

4.Herkes Kendi İşine

5.Ey Zahit Şaraba Eyle İhtiram - Feat Coşkun Karademir

6.Yaktın Yandırdın Beni

7.Farketmeden - Feat Can Güngör

8.Bahçe Duvarından Aştım

9.Fosforlu Cevriye - Feat Yusuf Taşkın

10.Gide Gide Bir Söğüde Dayandım

11.Yolcu

12.Gel Sevelim

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.