Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Prodüktörlüğünü Bora Öztoprak ve Ömer Teoman'ın üstlendiği albüm "Hazır Cevap", "Debelendik", "Büyüdü", "Hele Bir Sabah Olsun", "Çetrefilli Yollar", "Ege'ye Doğru", "Eylül", "Vak Vak", "En Azından", "Uzaklara Doğru", "Çetrefilli Yollar (remix)", "Gidi(yorum) feat. İlknur" olmak üzere 12 şarkıdan oluşuyor.
Söz, müzik ve düzenlemesi Bora Öztoprak'ın kendisine ait olan, albümün çıkış şarkısı "Eylül" radyolar ve dijital müzik platformlarında yerini aldı. Şarkının video klip yönetmenliğini Murat Evgin üstlenirken, oyuncu Gamze Karaman da Bora Öztoprak'a klipte eşlik etti.
Yaz başında yayınlanan "Çetrefilli Yollar" isimli şarkının da orijinali ve remix versiyonuyla yer aldığı albümde; 6 şarkının sözü, 5 şarkının düzenlemesi ve tüm besteler Bora Öztoprak imzası taşırken, albümdeki diğer şarkıların sözleri Ömer Teoman'a, düzenlemeleri Derya Kadayıfçı ve Fuat Bostancı'ya ait.


Albüm İçeriği
1.Hazır Cevap
2.Debelendik
3.Büyüdü
4.Hele Bir Sabah Olsun
5.Çetrefilli Yollar
6.Ege'ye Doğru
7.Eylül
8.Vak Vak
9.En Azından
10.Uzaklara Doğru
11.Çetrefilli Yollar (Remix)
12.Gidi(yorum) feat. İlknur


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız