0/5 - 0 Kişi Yorum Yap

Medya Cinsi : CD

Disk Sayısı : 1

Usta müzisyenin on yılık bir dönemde kaydettiği ''Betçe'' albümünün ilk parçası 'Feridem'  Kapadokya tanıtım filmi için yeniden düzenlendi. Ve Klip 8 Ağustos 2018’de NetD’de ilk kez seyircilerle buluşacak. Geçmişin fenomen yüzücüsü Er ... Tamamını gör
16,12 TL
19,9 TL %19
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Albüm Açıklaması

Usta müzisyenin on yılık bir dönemde kaydettiği ''Betçe'' albümünün ilk parçası 'Feridem'  Kapadokya tanıtım filmi için yeniden düzenlendi. Ve Klip 8 Ağustos 2018’de NetD’de ilk kez seyircilerle buluşacak.

Geçmişin fenomen yüzücüsü Erdal Acet anısına yazılan Fuat Saka parçası  yine ilk kez Manş Denizini geçen Türk Yüzücünün adını adını taşımakta.

Ünlü müzisyenin şu an yaşadığı Datça’nın Betce yarımadası ve eşi için yazdığı 'Betçe' şarkısı ve 'Sekiz Eller' adlı parça Ege Bölgesi müziklerinden tadlar verecek. Keza 'Palamutbükü’nde bir akşam üstü' ve  İki Yaka' isimli parçalar da Ege esintilerini bu sıcak günlerde sizlere hissettirecek…

Bir karadenizli olarak yunus ile balıkçının sevimli çatışmasını anlatan 'Yunus ile Balıkçı da yine bu albümde yerini alıyor… Dersimde yaşanan acıları anlatan 'Munzur' bu albümün en genç parçası.

 

Parça Listesi

 

1. Feridem

2. Betçe

3. Sekiz Eller

4. Erdal Acet

5. Palamutta Bir Akşam Üstü

6. Munzur

7. Yunus ile Balıkçı

8. İki Yaka

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!