Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Türk sinemasının önemli yönetmenlerinden Çağan Irmak'ın yeni filmi "Benim Adım Feridun" 11 Kasım'da izleyicilerle buluşmaya hazırlanırken, Çiğdem Erken imzası taşıyan film müzikleri albümü de müzik marketlerdeki yerini alıyor. Tamamını Çiğdem Erken'in hazırladığı, TAFF Pictures yapımcılığında Mahir Ünsal Eriş'in aynı adlı eserinden senaryolaşıp yönettiği "Benim Adım Feridun" filminin müzikleri Sony Music etiketiyle, filmin vizyon tarihiyle aynı gün dinleyiciyle buluşuyor.

Farklı müzikal tatları barındıran albümde Çiğdem Erken imzalı 15 şarkı yer alıyor. Albümde Halil Sezai, sözü ve müziği Çiğdem Erken'e düzenlemesi ise İskender Paydaş'a ait olan "Yeniden Doğar Mıyım?" ve "Sen Hiç Ona Benzemesen De" şarkılarını seslendirirken, albümün bir başka sürprizi de "Sen Hiç Ona Benzemesen De" şarkısına farklı bir tat getiren Çağan Irmak'ın yorumu olacak. Çağan Irmak, seslendirdiği bu şarkıyla beyazperdedeki başarısını yorumculuğu ile de perçinliyor.

Sözleri Çiğdem Gözkaman'a, düzenlemesi ve yorumu Melis Sökmen'e ait olan "Hediyem" şarkısı da albümün diğer renklerinden. Ayrıca sözü ve müziği Çiğdem Erken'e ait "Öyledir Geçer Zaman" şarkısı da albümde Melis Sökmen yorumuyla yer alıyor.

Tüm bu şarkıların yanı sıra, Çiğdem Erken imzalı 9 enstrümantal eseri de barındıran albüm; Şenova Ülker, Cengiz Ercümer gibi değerli müzisyenlerin katkılarıyla kaydedildi. İzleyiciye olduğu kadar, dinleyicilere de dolu dolu bir müzik ziyafeti sunulan film müzikleri albümü, 11 Kasım'da filmle aynı gün dinleyiciyle buluşacak.


Albüm İçeriği
1.Yeniden Doğar mıyım?
2.Öyledir Geçer Zaman
3.Çağan Chilling
4.Sen Hiç Ona Benzemesen de Halil Sezai vers.
5.Çido's Valse
6.Aşk Bu
7.Hediyem
8.Sen Hiç Ona Benzemesen de Çağan Irmak vers.
9.Homage a Besame Mucho
10.Yolculuk
11.Bolero Tarço
12.Sen Hiç Ona Benzemesen de Enstrümantal vers.
13.Erdek Funk
14.Bizim Ağacımız
15.Meri


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.