Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Geleneksel Ortadoğu ve Türk müziğindeki makamların yanı sıra Caz, Ambient, Rock, Shoegaze, Avant-garde, Gainsbarre seslerinden oldukça etkilenen, trompeti üzerinde çalıştığı üslubu ve bu üslubuyla çıktığı arayışlarıyla performanslarını sürdüren Barış Demirel ya da nam-ı diğer Barıştık Mı iki yıl sonra yeni bir albümle yine dinleyicinin huzuruna çıkıyor.

Trompet odaklı, geneli enstrümantal ağırlıklı bir albüm olan "T.E.A.R." anlamını Barış'a albümde ve sahnede destek veren müzisyen arkadaşlarının isimlerinin baş harflerinden alıyor.

Dünyaca ünlü İzlandalı müzik grubu Sigur Ros'un Bium Bium Bambalo adlı parçasına yaptıkları ve grubun da oldukça beğenisini kazanan düzenleme de bu albümde.

Cazdan rock müziğine yurtiçindeki önemli festival sahnelerinde projesiyle yer almış Barış Demirel - Barıştık Mı'dan T.E.A.R.'a kulak verin!


Albüm İçeriği
1.Ağahamam Apartmanı’nda Bir Çiçek
2.Aşk Fezalarında Meşk Astronotu
3.Temmuz
4.Bium Bium Bambalo
5.Peri II (Remıx by Ömer Sarıgedik/OE)
6.Beddua


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız