0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
Baha Boduroğlu, 1971 yılında başlayan müzik yaşamında, hafızalarımızda yer eden pek çok esere imza attı. Bazılarını Güzin ile Baha ikilisi olarak seslendirdikleri eserlerinin birçoğu da ünlü başka sanatçı ... Tamamını gör
19,0 TL
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Albüm Açıklaması


Baha Boduroğlu, 1971 yılında başlayan müzik yaşamında, hafızalarımızda yer eden pek çok esere imza attı. Bazılarını Güzin ile Baha ikilisi olarak seslendirdikleri eserlerinin birçoğu da ünlü başka sanatçılar tarafından seslendirildi. Neredeyse tamamı hit olan Baha Boduroğlu bestelerinin en sevilenlerinin yeni düzenlemeleri ile yeni yorumlarının yer aldığı "Baha'nın 40 Yıllık Şarkıları" albümü müzik marketlerde yerini alıyor.
Albümdeki eserler Sezen Aksu, Erol Evgin, Fatih Erkoç, Yeliz, Ercan Turgut, Yeşim, Zeliha Sunal, Kartal Kaan, Güzin Sokullu, Bilgen Bengü, Beste Boduroğlu, Asu Maralman, Yavuz Özışık, Nur Yoldaş, Ersan Erdura, Jale ve Eda&Metin Özülkü tarafından günümüz soundu ve çağdaş düzenlemeleriyle yeniden yorumlandı.
40 yıllık müzik serüveninde besteci kimliğiyle öne çıkan Baha Boduroğlu, pek çok prodüksiyonun müziğine ve radyo-TV programlarına imza attı.
Bu albüm, Baha Boduroğlu'nun naif kalbinden yansıyan eserlerinin yalnızca bir zamanların değil, tüm zamanların hislerine ortak oluğunun kanıtı.


Albüm İçeriği
1.Eda&Metin Özülkü - Gençlik Başımda Duman
2.Sezen Aksu - Allahaısmarladık
3.Fatih Erkoç - Gölgeler
4.Yeliz - Büyümsün
5.Erol Evgin - Efsane Kadınlar
6.Yeşim - Dert Şarkısı
7.Kartal Kaan - Meyhanenin Kanunu
8.Zeliha Sunal - Dünya Bir Yana Sen Bir Yanasın
9.Jale - Bitti Ama İz Bıraktı
10.Nur Yoldaş - Aşk Budur İşte
11.Yavuz Özışık - Söyle Kimsin
12.Asu Maralman - Bir Ayrılık Bir Yoksulluk
13.Ersan Erdura - Hoşgeldin Arkadaşım
14.Güzin Sokulluoğlu - Aşk Aşk Aşk
15.Beste Boduroğlu - Onuncu Köy
16.Bilgen Bengü - Düş
17.Güzin Sokullu - Bilmem Hatırladın Mı?
18.Ercan Turgut - Sen Nesin Dünya


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız