Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


İtalyan Operasının Parlayan Yıldızı Vıttorıo Grıgolo İledünyanın En Sevilen Klasiklerinden "Ave Marıa" Tekrar Hayat Buluyor!

İlk sahnesini 4 yaşında alan, 1977 doğumlu, İtalya'nın yetenekli genç tenor'lerinden Vittorio Grigolo, yepyeni bir projeyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor!
13 yaşında Pavarotti ile aynı sahneyi paylaşan sanatçı, genç olmasına rağmen yılların getirdiği sahne ve müzisyenlik tecrübesiyle İtalya'da ses getiren yeni dönem klasik müzik sanatçıları arasında yer alıyor. Sanatçı aynı yaşlarda dünyanın en eski korosu olan Sistine Chapel Choir'de yer alarak batı dünyasının dinsel müziği ile ilgili paha biçilmez bir deneyim kazandı.
Daha önce Verdi, Donizetti, Puccini gibi opera müzisyenlerinin eserlerini, günümüz koşullarında tekrar yorumlayarak yeni nesle aktaran sanatçı, yeni projesi Ave Maria hakkında "İnsanlara nereden geldiğimi anlatmak için bu hikayeyi paylaştım" yorumunu yaptı.


Albüm İçeriği
1.Ave Maria
2.Fermarono I Cieli
3.Maria, Che Dolce Nome
4.Panis Angelicus
5.Dolce Cuor Del Mio Gesù
6.Ave Maria
7.Ingemisco
8.Ave Maria
9.O Celeste Verginella
10.Ave Verum Corpus, Kv 618
11.Pietà, Signore!
12.Ave Maria
13.Voglio Chiamar Maria
14.O Bella Mia Speranza
15.Exaudi Domine
16.Serenata
17.Salve Regina
18.Ave Maria


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız