Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


CEM KISMET (Pilli Bebek), sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan "ÖZGÜRLÜK" adlı şarkısını icra etti.İLHAN ŞEŞEN, sözü ve müziği kendisine ait olan "NAZIM HİKMET MEMLEKET" adlı eserinin şarkı ve şiir versiyonunu seslendirdi. Bu şarkının her iki versiyonunun da düzenlemesi, Erdem & Engin Özyılmaz'a aittir. İDİL ÇAĞATAY (Kırmızı), sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan "CUMHURİYET" adlı rock tarzı eser ile katıldı. PINAR AYHAN, sözü kendisine ait olan ve bestesini eşi Sühan Ayhan ile yaptığı "DOKUNAMAZ HİÇ KİMSE" adlı eseri icra etti. Eserin düzenlemesi, Ali Tolga Demirtaş tarafından yapıldı.

NALAN, sözü ve müziği kendisine ait olan "ANNEM" adlı eseri yorumladı. Eserin düzenlemesi, Erdem & Engin Özyılmaz'a aittir. ADNAN ERGİL, enstrümantal olarak düzenlediği ve ney ile icra ettiği "GÖÇMEN KIZI" adlı türkü ile yer aldı. EFLATUN, sözü ve müziği kendisine ait olan "AŞKLAMBAÇ" adlı eseri icra etti. Eserin düzenlemesini Serkan Ölçer yaptı.

BARIŞ URSAVAŞ, sözü ve müziği kendisine ait olan, düzenlemesini Engin Özyılmaz'la birlikte yaptığı "BELKİ BÖYLESİ DAHA İYİDİR" adlı eserini seslendirdi.
FATİH ERKOÇ, sözü Gökhan Şahin'e, bestesi kendisine ait olan "ANLAT BAKALIM" adlı şarkıyı, NALAN'la birlikte yorumladı. Albüme de adını veren bu şarkının düzenlemesi, Taşkın Sabah'a aittir.


Albüm İçeriği
1.Özgürlük
2.Nazım Hikmet Memleket
3.Cumhuriyet
4.Dokunmaz Hiç Kimse
5.Annem
6.Göçmen Kızı
7.Aşklanmaç
8.Belki Böylesi Daha İyidir
9.Anlat Bakalım
10.Nazım Hikmet Memleket


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.