Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

A Bridge Between Cultures Albüm Açıklaması

 


Enstrümantal müzik bestecisi Gencay Burnaz'ın dijital seslerden, filtrelerden ve sentetik efektlerden uzak, tamamen canlı enstrümanlarla kayıt yapılarak hazırlanan "A Bridge Between Cultures" isimli çalışması, farklı kültürleri içinde barındıran sound 'u ile inanılmaz bir müzik deneyimi sunarak tüm dünya ülkeleri tarafından hayranlıkla takip ediliyor.

Doğu müzikleri ile batı melodilerini olağanüstü bir uyumla, devrimsel nitelikte harmanlayan sanatçının bu çalışması,enstrümantal müzik kavramına yepyeni bir boyut getirerek dinleyenlere tam bir müzik ziyafeti sunuyor.

Birbirinden güzel toplam 12 parçanın yer aldığı albümde; kanun, ud, kabak kemane, bağlama, kemençe ve bunun gibi daha birçok Anadolu enstrümanımızı; blues, caz, funk ve rock müzik ezgileri ile sentezleyerek bir dünya müziği oluşturan sanatçı, ilk kez denenmiş böyle bir tarz ile daha şimdiden tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmiş durumda. Albüm, "Elenor Müzik" etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.


Albüm İçeriği

1.Waltz Of Cultures
2.Depressing Ballad
3.Blue Sky
4.Real
5.Darbies Of Love
6.Rain
7.Funny Day
8.Not You
9.Don't Go Away
10.Hunger
11.Night
12.Memories


Disk Sayısı: 1

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.