Kargo Bedava Kampanyası
Kampanya kuralları


» 20 Eylül – 20 Ekim 2016 tarihleri arasında idefix.com’dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 15 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.

» Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır. Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum puan tutarı 25 TL olacaktır.

» Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

» Kazanılan Worldpuan'lar 27 Ekim 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir.

» Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar: 8 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır.

» Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılan ek 10 TL Worldpuan’lar 3 Kasım 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek olup, 15 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır.

» Kampanyaya Yapı Kredi Worldcard’lar ile birlikte Albaraka, Vakıfbank, Anadolubank ve TEB Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımında kazanılacak ek 10 TL puan fırsatından yararlanmazlar.

» Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

» Yapı Kredi ve idefix.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

» Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

» Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

» Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hemen Ürünleri İncele!x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.