Milyonlarca Kitap Seçeneği

Kobo kataloğunda sınırsız ve her geçen gün genişleyen seçenekler bulunuyor. Dünün klasiklerinden bugünün en çok satanlarına kadar her eKitap türünü hayal edebileceğinizi göreceksiniz. Seveceğinizi düşündüğümüz kitap tavsiyelerini keşfedin.

Taşınabilir okuma dünyanız

Ücretsiz Kobo Uygulaması’nı indirin

Ücretsiz Kobo Uygulaması ile tüm hikayelerinizi istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve istediğiniz cihazda ulaşarak okuyabilirsiniz. Yer imleci eş zamanlama özelliği ile kaldığınız yeri kaybetme endişesi olmadan, istediğiniz cihazda okumayı bırakıp diğer cihazınızda kaldığınız yerden kolaylıkla okuma deneyiminize devam edebilirsiniz.


Önemli Uyarı: Apple ile olan sözleşme gereği, Kobo iOS Uygulaması, Kobo eKitap mağazası içermemektedir. kobo.com sitesi üzerinden satın alınan eKitap ve sesli kitaplar, satın alma işlemi tamamlandıktan hemen sonra Kobo iOS Uygulaması içerisinde görünecektir.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız