42,4 TL
Standart Teslimat : 27 Eylül - 30 Eylül
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Ölü Aşklar Derneği Kitap Açıklaması

 

Elif Şebnem Akal

Bu kitapta öncelikle 2000’li yılların başında bir gece yalınayak kaçarak evi terk eden sıradan bank-acı Jale’nin yeni hayatını zorluklarla kurmaya çalışırken nasıl bambaşka güçlü bir kimliğini keşfettiğini; bu kimliği sayesinde sanatın o ruha iyi gelen sihirli dünyasına adım atışını, kendi gibi nice kırık kalpliyle birlikte örgütlenerek verdiği hayata tutunma mücadelesini  ve aşkla yeniden tanışmasını okuyacaksınız.

Ancak bütün bu hikaye ile aslında 20 yıl gibi kısa sayılabilecek bir zaman dilimi önceki Türkiye insanının o saf, mütevazı, üretken, örgütlü dayanışmaya değer veren yapısını; dostluğun ve aşkın günümüzde artık kaybolmaya yüz tutmuş gerçek anlamını hatırlayacaksınız.
Ölü Aşklar Derneği;
“İnsanlar ne ara bu kadar kötü oldu?”
“Biz ne ara bu kadar bozulduk?” diye soran ve Otomatikleşmiş sıradan hayatını güzelleştirmenin yollarını arayan herkese  “ Bakın 20 yıl önce bu ülkede insanlar neler yaptı” cevabını veren İçinde gerçek hayat hikayeleri barındıran bir dönem kitabıdır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.