32,5 TL
Standart Teslimat : 27 Eylül - 30 Eylül
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Çocuklardan Yarasaya Mektuplar Kitap Açıklaması

 

Çocuklar! Yarasa Yaramasa’dan size mektup var. Dünyadaki koronavirüs salgınına yarasaların sebep olmadığını söylüyor. O masum bir yarasa ve sizle arkadaşlık etmek istiyor.
 
Yarasa Yaramasa’nın mektubu elinize ulaşsaydı onu nasıl yanıtlardınız? Siz de onunla arkadaş olmak ister miydiniz? İşte sizin gibi çocuklar Yarasa Yaramasa’nın mektubunu aldı ve ona mektuplar gönderdi. Siz de bu kitabı okuyarak Yarasa Yaramasa’yla tanışabilir ve ona gönderilen mektupları okuyabilirsiniz. Hatta, siz de Yarasa’ya bir mektup yazabilirsiniz!
  
Elinizdeki bu kitap, “Hayvanlardan Çocuklara, Çocuklardan Hayvanlara Mektuplar Projesi” kapsamında hazırlanmıştır. Bu projenin amacı, çocukların iletişim yeteneklerini geliştirmek, hayvanlarla olan bağlarımızı kuvvetlendirmek ve yaşadığımız dünyayı korumamız gerektiğini anlatmaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.