Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Kendini hangi kimlik ve isimle tanımlıyorsa tanımlasın, Türkiye de yaşayan bütün grupların kültürü, gelenekleri, örf ve adetleri iç içe girmiş güzelliklerdir. Her biri biz kimliğine ayrı bir katkı sağlayan ortak değerler manzumesidir. Bu iç içe güzelliklerin uç uca kahırları da vardır. Bir ucunda yok sayma, küçümseme; diğer ucunda kitleleri terörize eden hayat düşmanı akımlar... Elinizdeki kitap, iç içe güzelliklere katkı sağlayan ve uç uca kahırların ipliğini pazara çıkaran makalelerden oluşmaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 254

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: AltınPost

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.12.2013

resmi öğreti

yazar propaganda amaçlı bir kitap icra etmiş. kürt yoktur kart, kurt sesinden türeme bir sözcüktür, savından feragat etmiş.
kürt vardır. ama türk kökenlidir seviyesine gelmiş. propagandası da bu düşünceyle sadece kendisini etlemekten başka bir amaca ulaşmamış.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız