Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Zarafet - Audrey Hepburn'ün Hayatı Kitap Açıklaması

 

“Nasıl yaşanacağını, kenarda durup izlemeden dünyanın nasıl hem içinde hem dışında olunacağını öğrendim. Bir daha asla ama asla hayattan kaçmayacağım. Aşktan da...” dedi Audrey

“Naif görünüşüne rağmen çelik gibidir.” -Cary Grant

“Audrey, artık kaybolan değerlerin kadınıydı. Zarafet, saygınlık ve terbiye... Tanrı, onu yanağından öpmüştü ve tam karşımızdaydı.”

-Billy Wilder-

“Audrey Hepburn gibi görünmeyi düşlemeyen tek bir kadın bile yoktur.”

-Hubert de Givenchy-

“Öylesine sıradışı bir çekiciliği vardı ki, herkes ona yakın olmak isterdi. Sanki kendisiyle dünya arasına camdan bir duvar örmüştü. Onu kolayca aşamazdınız. Bu onu fazlasıyla çekici kılardı.”

-Stanley Donen -

“Doğuştan gelen bir albenisi vardı. Oysa çoğu insanın sadece

kibar tavırları vardır.”

-Alfred Lunt-

 (Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

06.10.2019

Genel

Yaptığı filmlerle ilgili verilen aşırı detaylar zaman zaman okumayı zorlaştırıyor gibi olsa da son derece ilham veren bir biyografi ve okunmasını tavsiye edebileceğim özenle yazılmış bir kitap. Özellikle yaşamına dair bolca detay var. Onunla tanışıyor, hakkında bilgi alıyor ve tanıyabiliyorsunuz, ki bu yazılan her biyografide elde edemediğiniz bir durum olabiliyor. Hele ki filmlerini izleyip hayranı iseniz kitap tam size göre.

03.01.2012

zarafet

Bir kitabın adı, temsil ettiği kişiyle ilgili bu kadar örtüşebilirdi. Türkiye nihayet Türkçe bir Audrey Hepburn biyografisine kavuştuğu için mutluyum, bu açıdan çok değerli bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.