Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Zar Adam Kitap Açıklaması


Zarlar hayatınızı belirleme başladığında artık her şey mümkün olmaktadır.
İlk sayfasından itibaren sizi kendisine bağlayacak. Uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz uluslararası kült bestseller kitaplarından biri.
İrvin D. Yalom'un Niezsche Ağladığında ve Chuck Palahniuk'in Dövüş Kulübü Hayranları Zar adam kitabını çok sevecekler
Dünyada Rekor ilgi gördü… 30 ülkede yayınlandı. Şimdi Türkçe'de….
Gündelik hayatından monotonluğundan sıkılmış psikiyatrist Luke Rhinehart Manhattan'da eşi ve iki çocuğuyla yaşamaktadır. Hem Batı hem de Doğu felsefelerinin hayatın anlamı alternatiflerinden tatminsizlik yaşayarak basit zar atışlarıyla kendi dinini oluşturarak hayatını sonsuza kadar değiştirir. Rhinehart ve hastaları kısa zaman içinde ebedi kurtuluşlarının tek yolunun her şeyi zarların kararına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Luke, seks, uyuşturucu ve terapi hakkındaki zar atışlarıyla yeni dinini muhafazakar davranış ve ahlak çöküntüsünün esprili bir birleşimine dönüştürür. O bu düşünceyle kendi yaşantısını ve dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır..
Amerikan psikoanalitik kültürünün fütursuz bir parodisi ve rahat okunan Zar Adam kitabı eğlenceli, mizahi, şok edici ve altüst edici…
"Hafızalardan silinmeyecek bir kitap… çok zekice kurgulanmış."
-Time Out
"Olağanüstü eğlenceli… gelecekte hayatınızı değiştirebilecek kışkırtıcı fikirlerle dolu… çok tehlikeli."
-Forth Star-Telegram
"Etkileyici bir şekilde yazılmış olağandışı bir roman… Ancak o tehlikeli bir roman olabilir. Okuyucular gözlerinden yaş gelene kadar gülecekler."
-David Slavitt
"Çok sayıda eğlenceli öğenin olduğu bir cehennem… Rhinehart bir yazar olarak üstün bir performans sergilemiş."
-New York Herald
"Eğlenceli ve iyi yazılmış… Yalnızca ilk 30 sayfası çağdaş nihilizm düşüncesinin zekice bir özeti. Zarla yaşamın belirlenmesinin popüler olacağına kuşku yok."
-TimeSayfa Sayısı: 464

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

 

Puanlamalar
%43,4
%24,5
%7,5
%5,7
%18,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

15.05.2014

karar fantazisi

ilk 50 sayfası sıkıcı gibi görünsede ilerledikçe gerçekten akıyo kitap..Devam serisi de var zaten.Sağlam bi şizofren adamımız.  8.0/10

13.04.2014

balon bir kitap

bence kitabın bu kadar çok popüler olmasının nedeni siyah beyaz etkileyici kapağıdır. Okurken cidden çok sıkıldım ancak yarısına kadar okuyabildim.

04.02.2014

Akıl işi deil

uzun bir süredir kitabı bitirmeye çalışıorum ama ne mümkün.gereksiz uzatılmış bi sürü konu var,sıkıldıkça sıkıldım okurken ama hala bitirmeye çalışıorum.ilginç bi konu olabilir ama geçişlerde ordan oraya atlanılmış o yüzden bi konu bütünlüğü yok.Bazı yaşanılanlarda güldüğüm doğrudur ama devamı gelmedi.bence okumayın...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.