0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
21,9 TL
30,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 04 - 08 Haziran
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Hayat denen biyolojik evren insanın içinden değil, içinden insanın geçtiği bir yerdir. Yeryüzünü hayalleriyle masallar ülkesi olarak görebilen, saf bilince sahip bir çocuğun; ergenlik dönemi ve yaşamının sonraki dönemlerinde o saflığı yitirmiş olmasının yarattığı insani ikilem ve özbenliğine yabancılaşması mantıksal bir kurgu ile sunuluyor. Kişinin korku, hırs, tutku, şiddet ve olumsuz düşüncelerle kirlenerek, yaşamı kötümser algılaması evrensel bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Ahlaki verilerle açıklanması mümkün olmayan bireysel değişimin, öğrenilmiş sevgisizlik gibi psikolojik, sosyal ve bilinçsel kökeni olduğu yalın bir anlatımla vurgulanıyor.

Geçmişin yükünden kurtulmadan günü yaşamanın ne denli zor olduğunu, sevgi ve sevgisizliği imgelerle derin anlatan özgün bir dil. Yalnızca bir kadın ve bir erkeğin yürek burkan öyküsü değil, insanın içindeki gücü ve bu gücü keşfettiğinde neler yapabileceğini ortaya koyan bir eser.

Sevgi tüketilmesi gereken değil kişinin hayat direnci için üretilmesi gereken mucize bir güçtür. Gün geçtikçe koyulaşan çağımızda, Sadri ve İklim karakterinde sevgisizlik mağduru iki çocuğun, sevgi sahibi iki sevgiliye dönüşümü ve sevginin birleştirici gücü çarpıcı bir anlatımla müjdeleniyor.

Kişinin yeryüzü sevinci bir sevgiyi hissettiği kadardır. Bir çocuğun aldığı nefese karışmalıdır bütün çiçeklerin kokusu gibi hayat.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

23.09.2018

Okuması bir kitap

İklim ve Sadri iki savrulmuş hayat ve sevginin mucizesiyle hayata dönen yürekler ...Hayat yolunda kimler yolunu yitirmiyor ki ? önemli olan sevginin iyileştirici gücü ve çığ etkisiyle herkesi içine almasıSöz konusu sevgiyse gerisi teferruattır.okunası bir kitap Seri halinde devam edip herkesin içindeki sevgiyi çıkarması gerekiyor ve hatta ve hatta sevgisizliğin dibine vurduğumuz bu zamanda dizi film olup kitap okuma alışkanlığı olmayanlara da ulaşarak yer yüzünde sevmeyi bir virüs gibi bulaştırmasını diliyorum.Ilkay karakus

23.09.2018

Zaman tamircisi

Zaman tamircisi ruhuyla yaşamaya devam 💖 Harika anlatımıyla bazen tekrar tekrar okuma gereği hissettiğim cümleleri okumanız dileğiyle. Teşekkürler  H.İhsan SönmezYrd.doç.dr Mine can

02.08.2018

Bir romandan ötesi

"Sevgiyi, mutluluğu, güveni bu yoz ve yalancı cennette arayan İklim, her seferinde hayal kırıklığı yaşıyordu. Her hayal kırıklığı başka bir yalancı cennet aratıyor, bu arayıştan yorgun düşüyordu. Bu arayış zamanla kendi değerini tamamen yitirmesine neden olacak, aklını öteleyerek, onu arayışlarının hilkat garibesine dönüştürecekti... "Hayata dokunan, olağanüstü bir dil ve anlatım, mutlaka okunması gereken bir roman.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız