25,85 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Yüz Okuma Sanatı 2 Kitap Açıklaması

 

‘Serimizin ilk kitabında geleneksel Çin tıbbı prensipleri çerçevesinde yapılan temel düzey yüz okuma, davranış ve karakter analizi yöntemlerini çalıştık. Bunu yaparken ‘bir ya da birkaç veri ışığında yapılacak tespit ve analiz çalışmalarının yetersiz ve sağlıksız olacağına, o nedenle bütüncül bakışa yönelik beceri ve yöntemlerin geliştirilmesinin hayati önem taşıdığına’ dikkat çektik.

Elinizde tuttuğunuz ikinci kitabımızda, bu ’bütüncül bakışın’ geliştirilmesi adına ilk kitapta kazanılan becerilere eklenecek orta ve ileri düzey veri tespit ve analiz yöntemlerini bulacaksınız. Ve çalışacağınız yeni yöntemler sayesinde kendinizi ve içinde yaşadığınız dünyayı daha güçlü ve etkili malzemelerle algılayıp anlayabileceksiniz.

İkinci kitabımızda çalışılacak yeni yöntemlere ek olarak aşağıdaki özel bölümleri de siz değerli okuyucularımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz:

Cinsellik, Üreme, Çekicilik ve Yüz Okuma

İsabetli İstihdam ve Yüz Okuma

Uygulama İçin Örnek Yüzler

El Yazısı ve İmzadan Kişilik Analizi

“Bir kez kendini bulmuş olan kişinin bu yeryüzünde yitirecek bir şeyi yoktur artık.

Ve bir kez kendi içindeki insanı anlamış olan bütün insanları anlar.”

- Stefan Zweig

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

03.02.2021

Beş yıldız

Bu alana ilgi duyuyorsanız kesinlikle okumalısınız

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.