3,5/5 - 10 Kişi Yorum Yap, Kazan!
9,66 TL
13,8 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 20 Ağustos
Standart Teslimat : 21 Ağustos - 23 Ağustos
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği kadar gerçek, destansı bir aşkın öyküsü…


 


"Biliyorum, imkânsız aşk bu!" demişti Murat. "Ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü, Yüreğim Seni Çok Sevdi!" Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını: yüreğim seni çok sevdi o yürek talan o yürek yangın yeri o yürek seni istiyor bir tek seni...


 


Aslı ile Murat'ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü.


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%50
%20
%20
%0
%10
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

11.07.2019

Yüreğim Seni Çok Sevdi

Şiirin romanla buluştuğu,aşkın adeta sizi sarıp sarmaladığı;sevgiyi bitirip tükettiğimiz zamanlara karşın her daim sevginin kalabildiğini hissettiren bir roman.Okurken hüzün sizinle beraber olacak,karakterlerin acısı adeta sizin acınız olacak.

03.04.2019

Defalarca Okunası Bir Kitap

Düz yazı ve şiirin bir arada oluşunun muhteşem uyumu ve her zaman için sevgiyi, yüreği sonsuzlukla buluşturan harika bir başucu kitabı..

09.02.2019

Aşık Olmadan Okuyunuz!

Aşık olmadan "Aşk nedir?" sorusunu sıklıkla kendilerine soranlar, belki de aşka inanmayanlar ya da inancını kaybetmiş ama aşkı yeniden öğrenmek isteyenler bu kitap size çok şey katabilir. Aşkın eş anlamı olan tutkuyu mavi gözlü devin şiirleri ile harmanlayarak, yaşanılan kavuşmaları ve vazgeçişleri en ince ayrıntısına kadar ruhunuza nakış işler gibi işleyen bir kitap.

;
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız