4/5 - 24 Kişi Yorum Yap, Kazan!
21,7 TL
31,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 23 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 24 Ekim
Standart Teslimat : 25 - 27 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Her kitabıyla bizi yeniden şaşırtan, her seferinde bambaşka serüvenlerle, bambaşka dünyalarla buluşturan Paul Auster, bu kez de Saint Louis'in arka sokaklarında yetişen öksüz, bıçkın bir gençle, Walt'la tanıştırıyor bizi; ama sıradan bir genç değil bu, kendisine sahip çıkan bir Macar'la tanıştıktan sonra hayatı değişen, boşlukta durabilmeyi, hatta uçabilmeyi öğrenen bir genç. Her sayfasında okuduklarınıza inanmakla inanmamak arasında gidip geleceğiniz bu roman, birbirine bir baba-oğuldan da yakın olan iki kişinin serüveni olduğu kadar bir mucizenin de masalı.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 217

Baskı Yılı: 1995


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Mesele'nin Yorumu

Bir yazarı nasıl tanırsınız? Ya da kitaplarını okuduğunuz bir yazarı tanımak ister misiniz, yoksa onun sizin için bir bilinmeyen, meçhul bir yüz, bir merak unsuru olarak kalmasını mı yeğlersiniz? Doğrusu, ben tanımaktan yanayım. Son zamanlarda bu konuda iyice de ısrarcı oldum. Tabii tanımak derken, mutlaka yüz yüze gelip uzun sohbetlere girişmeyi, sorular sorup karşımdakini bunaltmayı kastetmiyorum. Yazarı yapıtlarıyla tanımadan önce mümkünse onun geniş bir yaşamöyküsünü bulup okumayı, verdiği röportajlar varsa onları incelemeyi istiyorum, böylece yazdıklarının kaynağına ulaşmayı, yazarlığıyla ve yazdıklarının yüzeyaltıyla ilgili ipuçlarını bulmayı umuyorum. .

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Puanlamalar

%69,6
%13
%13
%4,3
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

03.02.2016

Başarılı

Eğer Paul Auster´ı ilk kez okuyacaksanız başlamak için güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum,uçabilen bir çocuğun bakış açısından anlatılan bir hikaye , ama kesinlikle fantastik değil,başından sonuna kadar ritmini hiç düşürmüyor, yaşanılan dönemin Amerika´sını, sade ama çok başarılı tasvir ile anlatarak sizi öykünün içine rahatlıkla çekmeyi başarıyor. Nasıl bittiğini anlamayacaksınız dedikleri lezzette bir kitap.

04.03.2015

Duygudan Yoksun

konusu farklı ve orjinal. Fakat yinede yetersiz buldum kitabı. Duygudan yoksun bir kitaptı, sadece olay örgüsü okuyor gibi hissettim. Bu yüzden kitabı okumayı yarısını geçmişken bıraktım.

04.04.2014

güzel

Gerçekten okuduğunuza pişman olmayacağınız kadar akıcı ve ilginç bir hikayesi var.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız