Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Yıldızlarda Yazılı Kitap Açıklaması

Amerika’da yaşayan bir Pakistanlı olan Naila’nın kendi kararlarını almasının önünde bir engeli yoktur. Ancak en önemlisi hariç: hayatını kiminle geçireceği.


 


Gelenekler sınır, hudut saymamış, on yedi yaşındaki Naila’nın geleceğine dönüşmüştür. Ancak Naila ilk aşkıyla çoktan tanışmıştır. Ailesinin bu aşkı öğrenmesiyle de yaptıkları akıl almaz plan sonucu Naila kendisini bir zamanlar tanıdığı her şeyden ve herkesten uzak, bambaşka bir coğrafyada bulur. Kaçmak için tek umudu Saif’tir… Ancak Saif’in de onun izini bulacağı meçhuldür.


 


Rüyalar ülkesinde başlayan bir aşk, sınır tanımazlığını kanıtlayabilecek midir?


 


………………..


 


“İstemediği bir evliliğe sürüklenen bu genç kızın merak uyandırıcı hikâyesi kalbinizi sızlatacak. Elimden bırakamadım.”  —Suzanne Fisher Staples, Şahbanu kitabının Newbery Honor ödüllü yazarı


 


“Aisha Saeed, bu ilk romanında ailelerin geleneksel bakış açısını ve kültürel farklılıkların aşk ve evlilik üzerindeki etkisini tüm gerçekliğiyle ele alıyor. Kitabın her bir sayfası kalbinizde yaşayacak.”


-Meg Medina, Pura Belpré, En İyi Yazar Ödülü-


 


“Yıldızlarda Yazılı şimdiye kadar okuduklarınızdan çok farklı ve derin bir aşk romanı.”


-Matt de la Peña, Pura Belpré, En İyi Yazar Onur Ödülü-


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.