Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Yenilmez Kitap Açıklaması

 

“Yenilmez, giderek yükselen bir gerilimi seven okurları memnun edeceği kadar gizem okurlarını da etkileyecek.”


-Ursula K. Le Guin-


 


Solaris’in yazarı Stanislaw Lem’den, H. G. Wells ve Jules Verne gibi ustaların izlerini takip eden bir bilimkurgu klasiği: Yenilmez.


 


Bilinmeyen bir gezegene yolculuğa giden uzay gemisinin Dünya ile bağlantısı bilinmedik sebeplerden ötürü kesilir. Regis III adlı bu gezegende başta kaptan Rohan olmak üzere geminin tüm mürettebatı insanlığın en büyük ikilemlerinden biriyle yüzleşecektir: İnsan, bilgisinin sınırlarının farkına vardığında verebileceği kararlar ne kadar güvenilirdir? Mantık çerçevesinin çok ötesinde bir durumdayken bu soru üzerinden kendini bulmaya çalışan ekip, şimdiye dek anlatılmış en dehşet verici uzay yolculuklarından birinin parçası olacaktır. Yenilmez gemisinin mürettebatı bilinçli adımlar atan bir gezegenle yüzleşmek zorundadır.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Puanlamalar
%68,2
%18,2
%13,6
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.09.2020

zekice kurgulanmış

Okuduğum en gerçekçi bilim kurgu kitabı. Yazarın anlatımının ağır olması nedeniyle karakterlere ısınmak mümkün değil ama kitabın olayı da bu değil zaten. Fikir iyi ve günümüzde bile inandırıcılığını koruyor. Kitap okurken çabuk sıkılıyorum diyorsanız sizlere göre bir kitap olmayacaktır.

17.04.2020

İlginç

Farklı bir gezegende yaşanmış sıra dışı bir evrimleşme gibi son derece orijinal bir kurguya sahip olmasına rağmen yazarın betimlemede aşırıya kaçması kitabı sıkıcı hale getirebiliyor. Yine de bilim kurgudan hoşlananlara tavsiyemdir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.