64,0 TL
Standart Teslimat : 26 Mayıs - 29 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Yeni Başlayanlar için C# ile Nesne Tabanlı Programlama Kitap Açıklaması

 


Bu kitap hiç C# bilmeyip öğrenmek isteyen veya var olan C# bilgisini geliştirmek isteyenler için yazılmıştır. Kitap özellikle okullarda, kurslarda, meslek liselerinde, yüksekokul ve üniversitelerin başta yönetim bilişim sistemleri, bilgisayar programcılığı, bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği, bilgisayar mühendisliği bölümleri öğrencileri ve nesne yönelimli programlama dersi alan tüm mühendislik öğrencileri için başvuru kaynağıdır. Kitap sadece programcılığa yeni başlayan öğrenciler değil, aynı zamanda programcılık eğitimi veren öğretmenler de göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bu nedenle, akademisyen ve öğretmenlerimiz derslerde kitabı rahatlıkla kullanabilirler.

İnsanların genelde programcılığa başlarken yaşadıkları sıkıntıları ve hangi konularda zorlandıklarını bilen yazar, bu bilginin ışığında, fazla teoriye kaçmadan, konu odaklı, kolay anlaşılır örneklerle temel programlama mantığını anlatıyor. Bu kitap size programcılığın temel kavramlarını ve temel mantığını öğretmek için yazıldı. Temeli iyi atarsanız iyi bir programcı olmaya hazırsınız demektir. Eğer kitabı güzelce okur ve tüm uygulamaları dikkatle yaparsanız temel algoritmaları öğrenmiş olursunuz. Temel yapıları öğrendikten sonra ileri düzey konuları çok daha kolay öğrenebilirsiniz. Kitap ayrıca eğitim videolarıyla desteklenmiştir.

Kitap İçeriği
-Değişkenler & Veri Giriş-Çıkışı
-Operatörler
-Karar Yapıları
-Döngüler
-Metotlar
-Sayısal ve Sözel Metotlar
-Diziler
-Sıkça Kullanılan Algoritmalar
-Visual Studio 2015 Arayüzü
-.NET Framework & C#

Eğitim Videoları İçeriği
-Visual Studio Kurulumu
-İlk C# Programı
-Değişkenler
-Değişken Uygulamaları
-Operatörler
-Karar Yapıları
-Karar Yapısı Uygulamaları
-Döngüler
-Döngü Uygulamaları
-Fonksiyonlar
-Fonksiyon Uygulamaları
-Diziler
-Dizi Uygulamaları
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Abaküs Kitap

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.