4,5/5 - 2 Kişi Yorum Yap
28,88 TL
38,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 01 Ekim - 07 Ekim
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Günümüzde en yaygın kullanılan programlama dillerinden biri olan C#'ı öğrenmek ve C# dilinde program yazmak isteyen herkes için kaynak olacak bir kitap. Çok sade, basit ve anlaşılır bir dille yazılmış olan bu kitap sayesinde C# programlama dilini çok çabuk kavrayacak ve kitaptaki örnek kodlarla öğrendiklerinizi pekiştirme ve uygulama imkânı bulacaksınız. C# veya herhangi bir programlama dilini hiç bilmeyen ya da programlamayı karışık bulup uzak duran herkes bu kitapla C# dilini kolayca öğrenip, uygulayabilir ve programlamaya başlangıç yapabilir.

Programlama Dilleri, Problem Çözme Aşamaları, Yazılım Geliştirme Süreci, Derleyici (Assembler) Nedir?, Algoritmanın Oluşturulması, Akış Diyagramları, Kod Yazma & Editörler, Visual Studio Express, Temel Algoritma Bilgisi, Net Framework & C#, Nesne Tabanlı Programlama, C# Nedir?, Aritmetik Operatörler, Mantıksal Operatörler, Karar Yapıları, If Komutu, If-Else Komutu, Karar/Sorgu Uygulamaları, Döngü Tipleri, For Döngüsü, While Döngüsü, Sonsuz Döngü & Ölü Döngü, Döngü Uygulamaları, Metotlar, Sayısal ve Sözel Metotlar, Math Sınıfı ve Matematiksel Metotlar, Dizi Tanımlama, İki Boyutlu Diziler, Metinler ve Diziler, İki Boyutlu Dizinin Elemanları, Sıkça Kullanılan Algoritmalar
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 332

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pusula Yayıncılık

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

15.01.2017

Yaramaz

Full giriş yani tarihçe, kavram, bilgi yok

12.06.2014

c ogrenmek isteyenler icin en onemli kaynak

Eger programlama ile ilgileniyorsaniz başucu kaynaginiz olacaktir. Konulari en temelden alarak cok akici bir dille anlatıyor.

07.06.2014

Temelden

Başlangıç olarak tavsiye edebileceğim bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.