Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  

 

 

Bu  şiir  kitabı  çok  sayıda  fırsat  ürünü  ihtiva  etmektedir.

Hakikaten, gösterilen çabaya, çekilen acılara, hayallerle gerçeklerin orantısızlığı nedeniyle doğan ağır maliyetlere rağmen, değerinin çok altında bir bedelle sizlerin hizmetine sunulmaktadır. İlk kez sergilenen, elden düşme de olmayan ürünlerin, fiyatına nazaran tatmininin yüksek bulunulacağından eminiz.

Bu  şiir  kitabı  çok  sayıda  sahaflardan  toplanan  şiir  ihtiva etmektedir.

Hakikaten, belli bir tadat (compile) hedefi ve hevesi olmayan, ara sıra ve belli bir disiplin içermeyen karalamalar, dur bakalım yıllanmak suretiyle değerini bulmuştur anlayışı ve telaşıyla, dağıtıldığı yer ve şahıslardan toplanarak, toplanma maliyet ve acılarını karşılamayacak tarz ve edepte hizmetinize sunulmuştur.

Bu  şiir  kitabı  çok  sayıda  insanlık  namına  yazılan  şiir  ihtiva  etmektedir.

Hakikaten, piyasa fiyatlarını hiçe sayan bir anlayış ve fedakarlıkla, hatta ve hatta neredeyse 1917 ve 1919 ruhlarıyla, insanlığa bir nebze olsun katkı sağlamak ve aslında biraz da insanlık nezdinde kalıcı olmak düşüncesiyle… kendi çapında ve kendine göre know-how içeren işbu çalışmalar dikkatinize sunulmuştur.

Hakikaten, denilebilir ki insanlık tarihinin başından beri en çok tartışılan konulardan birisi de, başlangıçta belirlenen yazgı ile sonradan ortaya çıkan değişimlerin, farklılıkların oran ve cins olarak,  bilimsel yöntemlerle tespiti ve bu sapmaların nedenlerini irdeleme çabaları olmuştur.

Yazgınızı değiştirmeniz konusunda öneri, gizli bilgi ve esintiler taşıyan çalışmaların sizlere yararlı olacağını umuyoruz.

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız