Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Okuma kültürünün hızla arttığı ülkemizde yazma kültürü aynı hızda artmamaktadır. Bunun en önemli nedeni bireylerin neyi, nasıl yazacaklarını tam olarak bilememeleridir. Okuma eyleminin bir üst basamağı olan yazma eylemi, okuma eyleminden farklı olarak; planlama, sentez, analiz gibi ağır analitik düşünme eylemleri gerektirmektedir.

Dünyanın çeşitli ülkeleri ve ülkemizde yazarlık atölyesi gibi çeşitli adlarla açılan ve yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan kurslar; uzun süreli, ücretli, ulaşım ve zaman sıkıntısı gibi nedenlerden dolayı her öğrenciye ulaşma imkânına sahip değildir.

Elinizdeki bu kitap yazma becerilerinin ana kurallarını basamak basamak öğreterek öğrencilerin; duygu, düşünce, istek ve haberleri yazılı olarak belirli bir sistem dâhilinde yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Karma Kitaplar

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız