Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Yasakmeyve şiir dergisinin 76. sayısının "Şair"i Bâki Ayhan T., "Okurları" ise Şeref Bilsel, Şerif Fatih, Tozan Alkan, Gökhan Arslan, Atakan Yavuz, Emel Koşar ve Fatih Özdemir.

Dosyamız bu sayıda "25. Ölüm Yıldönümünde 3 şair kadının gözünden Cemal Süreya"ya ayrıldı. Gülce Başer, Hilal Karahan ve Emel Koşar bu konu üzerine yazdılar. Bu sayının şairleri ise Gültekin Emre, Mustafa Köz, Mete Özel, Serdar Ünver, İbrahim Eroğlu ve Erkut Tokman.

Ayrıca dergide, Tahir Abacı'nın "Şairler Kahvehanesi 8"; Veysel Çolak'ın "Şiirde Parodi, Kaktüsün Dikenleri"; Adnan Gül'ün " 'Pervane'nin 'Al Yeşil Pervane' sini Tasavvufi Mazmunlarla Okumak" yazılarını okuyabilirsiniz Şiirin Uzun Tarihi'nde "Victor Jara'nın Katilleri Yargı Önünde" ve "2015 Altın Defne Edebiyat Ödülü" ile sizlerleyiz.

Yasakmeyve 76. sayımızda Kadir İncesu'nun 2015 Metin Altıok Şiir Ödülü Salih Bolat ile Söyleşi'si; Kızlı Erkekli Söyleşi'de Neslihan Yalman ve Tunca Çaylant; Erkut Tokman'ın Knut Ødegård Söyleşi'si, Levent Karataş / İsahag Uygar Eskiciyan'ın "Eşkimi Tazele Şiire Gazele"si; Tozan Alkan'ın "Edep"li Magazin'i, Sina Akyol'un "Vaat Edilmiş Sayfalar"ı ile karşınızda.

Şairin Genci bölümümüzde ise Başak Tuncel. Ve "Şiyir Sevişgenleri"yle METÜST. ("Türkiye Şiir Rehberi" eki, 14. fasikülüyle devam ediyor: İstanbul.)
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 100

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yasak Meyve Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız