Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"Bizim gibiler... Kadın ve erkek: fark etmiyor: yapayalnızlar: sizi aşka götüren yolda, kim ve ne olursanız olun, sonsuza dek yapayalnız. Kadınlığınız, erkekliğiniz işe yaramaz. Aşka ya yakıp geçer, ya da sizi yapayalnız bırakır."

Selim İleri, soprano Handan Sarp'ın fırtınalar ve kalp ağrılarıyla savrulup giden hayatında iz sürüyor. Aşkın en çetinine sürüklenmiş iki insan...

Yarın Yapayalnız, aşkta aykırı saydığımız pek çok duyguyu sil baştan dile getiriyor. Selim İleri imzasının nice sınavlardan geçerek kanıtladığı incelik ve duyarlıkla.


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

02.10.2007

Aşkın tarifine yardımcı olabilir..

Kendi dilinde gayet saf, çok iyi betimlemelerle süslenmiş, insanı o aleme alıp götüren bir roman. Aşkın, sadece kadın-erkek değil, iki insan arasında ne denli yaşanabildiğini anlatan, hüzünlü bir kitap. Dünya görüşü dar olmayan her insana öneririm..

18.06.2004

AŞKIN YAPAYALNIZ YARINI..

Okuduğum aşkı anlatan eserlerden belki de en çarpıcı olanı..Hikayeci Onur Caymaz'ın dediği gibi "her satırında bir mısra hüznü yaşatarak okura " kaleme alınmış bir eser..Lirizmin doruklarında geziyor yazar ve aşka ait tüm duyguları o kadar derinlikli anlatıyor ki hüzünlü bir şarkı etkisi uyandırıyor okurda..ağlayarak okudum ,ağlayarak bitirdim.hatırladığımda da gözlerim doluyor şimdi...aşkın yalnızlığı,acısı,kaderi,çaresizliği..vs hepsinin Handan Sarp'ın dilinde sanki canlandığını görüp hepsini yaşıyorsunuz..unutulmaz,eşsiz bir roman..anlatılmaz,okunur ve yaşanır cinsten..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.