Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)


Şimdi, balonumuz yavaş yavaş sizlerin sınıflarına geliyor. Sizlerin de yolculuğumuza, sınıfınızdaki minik kalplerle birlikte katılacağınıza yürekten inanıyoruz. Minik kalplerin balonumuzda yeri hazır. Yaratıcı drama ile çocuk kitapla­rını buluşturan bu yolculukta balonumuzda tüm çocuklara yetecek kadar yer var.


Bu hayal ve duygularla yazıldı elinizdeki kitap. Bu yolculuğa inanan birbirinden değerli yaratıcı drama liderleri bir araya geldiler. Farklı çocuk kitaplarını yanlarına alarak yolculuğa katıldılar. Seçtikleri kitaplarla hangi hayaller kurabileceğimize, neler yapabileceğimize cevap aradılar bu yolculukta. Yolculukta yaşadıklarını bir anlamda günlük­lerine yazdılar.


Ve günlüklerimiz bize gösterdi ki; yaratıcı dramayla çocuk kitaplarına uzanan bu yolculuk hiç bitmeyecek. Sizle­rin desteği ve çocukların hayalleriyle hep sürecek. Ve çocuklar bu yolculukla kitapların eşsiz dünyasını daha iyi tanıya­cak, kendilerini ve çevrelerini daha iyi anlamlandıracak. Okumanın, düşünmenin zevkini yaşayacaklar.


Hazır mısınız? Uzun sürecek keyifli yolculuğumuz başlıyor….


Yolculuğumuzda, okumanın, paylaşmanın, oynamanın, canlandırmanın tüm keyfini yaşamanız dileğiyle…

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.09.2019

İran masalları

Çok ilginç bir anlatım tarzı var .Hayalinize farklı yönlendiriyor.Adı bile gizemli geldi bana.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız