0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
21,9 TL
30,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Dünya emperyalizminin vahşi oyuncularını, tam 33 yıl siyaset masasında kukla misali gayet maharetle oynattı Sultan Abdülhamid. O günlerde bileğini büküp, emelleri için kullanamayan iç ve dış muhalefet, “Kızıl Sultan” diye yaftalamıştı onu. Uzunca bir zaman biz de inandık bu yalana! Ancak “keser döndü sap döndü” hesabı; belgeler ortaya çıkınca uyandık.


 


Ve şimdi;


 


İçimizdekiler, Yalnız Hünkâr II. Abdülhamid’e “Ulu Hakan” diye iltifat edip hatta ona “Velilik” mertebesini münasip görürken, yabancılar; İngiliz Kraliçesi Victoria ve Alman Kayzer’in onun hakkındaki  görüşlerine ulaşınca, hakikati görüp iltifat yarışına giriştiler.


 


Öyle ki;


 


Ünlü yazar Joan Haslip, hayranlığın dozunu kaçırıp “Tanrı’nın Gölgesi” ismiyle onun adına kitap bile yazdı.


 


Elinizdeki eser;


 


Yalnız Hünkar Sultan II. Abdülhamid’in hamaset ve yalandan arınmış, şehzadelik ve padişahlık dönemini kapsayan bilgi dolu bir hayat romanıdır.


 


Bu kitapta yazılan her şey birebir yaşandığı gibi tamamen belgesel, çekici ve kurgusu da özeldir.


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız