Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Vitriol - Yeni Çağın Şafağı Kitap Açıklaması

 


Uzayı bükerseniz zaman eğrilir... ve kâinat önünüzde eğilir...

Çok uzak olmayan bir gelecekte insanoğlu kozmosta aslında zamanın olmadığını keşfetmiş, madde yeniden tanımlanmış ve ona hükmedilmeye başlanmıştır. Artık galaksiler arası yolculuklar ve geçmişe dönmek mümkün görünmektedir.

Bu keşif Alfa-Omega adı verilen bir projeyi hayata geçirir. Alanlarında gezegenin en yetenekli insanlarından oluşan ekipler insanlığın başlangıcından ve hatta öncesinden gelen kadim gelenekler ile ezoterik öğretilerin kaynaklarını, başka yaşamların olduğu yıldızlardaki öğretileri ve kardeşlik örgütleri ile tarihsel bağlarını, kısaca "hakikati" bulma yolculuğuna çıkarlar. Fakat "hakikatin" ne olabileceği hakkında hiçbir fikirleri olmadan çıktıkları bu yolculuk onları ne bizim tahmin edebileceğimiz bir geleceğe, ne de onların arzu ettikleri bir geçmişe götürecektir.

Vitriol - Yeni Çağın Şafağı'nı bir solukta okurken, ezelden beridir sorduğumuz "Nereden geldik, nereye gidiyoruz?" sorusunun cevabını ve kötü ile iyinin, siyah ile beyazın, karanlık ile ışığın ebedi savaşını sayfaların arasında bulacaksınız. Bir bilgenin de söylediği gibi, hakikat aramakla bulunmaz belki ama onu yine de ancak arayanlar bulur...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

28.10.2016

Yaşamı okumaya meraklılara

Çoğu zaman gündelik hayatta derine inmeden apar topar yaşıyoruz. Oysa ruhun derinliğe, anlama ihtiyacı var.Yerinde sorular sormaya başlamak bilmeye açılan kapının anahtarı gibidir.Bu kitapta öyle güzel anahtarlar var ki bence alın okuyun .Yaradan'ın kitabında defalarca yinelediği sen hiç düşünmez misin? sorusuna yanıtınız 'okurum- düşünürüm' olsun.

08.02.2016

hayal kırıklığı

Konusu ilgi alanım olmasına rağmen anlamakta zorluk çektim.Gereğinden fazla karmaşık gizemi fazlasıyla abartılmış ama merak uyandırmayan bir kitap olmuş. Yer yer yineleyen tekrarlar yüzünden okurken innılmaz sıkıldım. Sırf kitabı yarım bırakmamak adına bitirdim fakat son tam bir hayalkırıklığı oldu benim için. Eğer hikaye biraz daha açık olsaydı sürükleyici olabilirdi Fakat yinede yazarları kitabın kurgusundan dolayı tebrik ediyorum

18.05.2015

B´ilim Kurgu

Farklı zamanlarda geçen farklı hikayeleri sürükleyici bir şekilde anlatan bir roman. Okuduktan sonra ikinci kitabı sabırsızlıkla beklemeye başlayacaksınız benim gibi.

Ayrıca kitapta yer alan cümleler ve hikayeler neden sadece bir bilim kurgu romanı değil de yazarların tabiriyle ÿ"b´ilim kurguÿ" romanı olduğunu gösterecektir sizlere.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.